Murat KÜDEN

Murat KÜDEN

Ünvan
: Certified Coach
Şehir
Kigeb ID
Cinsiyet
E-Posta
İş Tecrübesi
: 1-5
Web Sitesi
Telefon
Çalıştığı Kurum

Kişisel ve Kurumsal Gelişim Uzmanı - Communications Master olan Murat KÜDEN İzmir doğumludur. İzmir Çimentaş Anadolu Lisesi ’nin ardından İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun olarak eğitimini tamamlamıştır.

 
INLPTA (The International NLP Trainers Association)’ dan uluslararası sertifikası bulunan uzman Sinir Dili Programlama uygulayıcısı (NLP) ve eğitmeni olan Murat KÜDEN , 2005 yılından bu yana NLP alanında araştırma ve çalışmalarına devam etmektedir. Hayat boyu eğitim, hayat boyu öğrenme felsefesi ile uzmanlık alanını daha yukarılara çıkarmak adına, birçok uluslararası eğitime katılmıştır. Murat KÜDEN  “Life Coach”, "Student Coach", "Speed-Reading Instructor", "Communications Master, Reiki Master unvanlarına da sahiptir. 
 
Murat KÜDEN eğitmenlik kariyerine İzmir’de kişisel gelişimin kurucu ismi olan Saygın Kişisel Gelişim ve Koçluk Merkezinde başlamıştır. Her zaman kişisel gelişim konusunda önde gelen isimlerinde eğitim almış ve kişisel gelişim konusunda yöneten öncülerle çalışmıştır. 
 
Profesyonel Öğrenci ve Yaşam Koçu, olan aynı zamanda bir motivasyon konuşmacısı ve başarı eğitmeni olarak genç yaşta büyük başarılara imza atmıştır. İlk seminerini 20 yaşında vermiştir. Başarının ve mutluluğun sırrının, bildiklerini kendi hayatında uygulayabilmekten ve çalışmaktan geçtiğini anlatan Murat KÜDEN ; Diksiyon, Etkili ve verimli iletişim, Kendi Kendini Yönetmek, Kişisel Liderliği Arttırmak, Dengeli Mutluluk Yakalamanın Yolları, Başarı ve Huzuru Bir Arada Yaşamak gibi eğitimler geliştirerek birçok insanın hayatını değişmesine yardımcı olmaktadır. Aldığı öğretileri kendi tarz ve üslubuyla birleştirerek alanında ekol olarak danışmanlık yapmayı sürdürmektedir. NLP, Hipnoz, Reiki, Hızlı Okuma, Hafıza Eğitimi, Diksiyon, Etkili İletişim vb… kişisel gelişim çalışmalarının uzmanlar birliği olan (MTI) Mind Training Institute kurumunun eğitimleri ile uluslararası platformda en geniş bilgilere sahip eğitmenlerin arasına girmiş ve bu kurumun sağladığı evrensel bilgi paylaşımı ve sürekli gelişim alanındaki çalışmalara katılmaktadır. Murat KÜDEN , hayatın ve insanın önemi üzerine çalışmalar yapan ve giriş koşulları çok zorlu olan MTI (Mind Training Institute) kurumunun seçkin üyelerinden biridir.
 
Murat KÜDEN eğitim kurumlarına, iş dünyasına, gruplara, bireylere, Communications Master ve danışman olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Başta İzmir ve Antalya olmak üzere birçok ilde çeşitli konularda seminerler vermektedir. Kamu kuruluşlarında, Şirketlerde, Okullarda, Dershanelerde ve çeşitli organizasyonlarda “Anlayarak Çok Hızlı Okuma”, “NLP Practitioner ve Master Practitioner”, “ Sertifikalı Eğitmen Yetiştirme”, “Eğitim Mentörlüğü – Öğrenci Koçluğu”, “Yaşam Koçluğu “, “Temel Hafıza Eğitimi”, “Diksiyon ve Güzel Konuşma” , “Beden Dili”… vb. konularında seminerler vermektedir. Murat KÜDEN , gelişen ve değişen toplumumuzda mentörlüğün ve kişisel gelişimin öneminin gün be gün yaygınlaşmasına öncelik eden isimlerden biri olduğu için son zamanlarda yurt dışında da bazı seminerler için davetler almakta ve yeni seminerler düzenlenmektedir.

Murat KÜDEN tarafından yazılan yazılar

Murat KÜDEN  için yazılan öneriler ve yorumlar

Murat KÜDEN  için öneri veya yorum yaz

  
 
3+2 İşleminin Sonucu