Gözde KARABIYIK

Gözde KARABIYIK

Ünvan
: Certified Coach
Şehir
Kigeb ID
Cinsiyet
E-Posta
: -
İş Tecrübesi
: 1-5
Web Sitesi
Telefon
Çalıştığı Kurum
Gözde Karabıyık İzmir’de dünyaya gelmiştir.İşletme Fakültesinden mezun olarak eğitimini tamamlamıştır.  
 
Bireysel gelişim eğitimlerinin sadece bir meslek olarak değil bir yaşam misyonu olarak verebileceğini deneyimlerle öğrendi. 
 
Psikolojiye olan merakı ve yeteneği sayesinde sevgi kapasitesini arttırmanın,öğrenmenin ve öğretmenin kalplere dokunarak gelişimlere katkı sağlamanın kendisine doyum verdiğini gördü,yaşam amacını farketti.Gelişimini, eğitimini ve kariyerini kişisel gelişim alanında devam ettirmeye karar vermiş NLP ve koçluk eğitimleri almıştır.Eğitmenlik kariyerine Türkiye’nin ilk kişisel gelişim ve koçluk merkezi kurumu olan Saygın Coaching & Consulting’de başladı.
 
Her zaman kişisel gelişim konusunda önde gelen isimlerden eğitim aldı ve kişisel gelişim konusunu  geliştiren ve yayan öncülerle çalıştı.
 
Hayatı biz yönlendiririz,hayat bizi yönlendirmez ilkesini benimseyerek önce öğrendiklerini kendi hayatında uygulayıp daha sonra insanların hayatlarında uygulayarak bir değişim ve farkındalık oluşturmak üzerine çalışmalar yapmaktadır.Bireylerin iş ve özel yaşamında daha sağlıklı ve daha doyumlu bir hayata yolculuk yapmalarına rehber olmaktan mutluluk duymaktadır.
Araştırmacı kişiliği sayesinde devamlı farklı arayışlara yöneldi.NLP, reiki,anlayarak hızlı okuma,hafıza eğitimi,diksiyon ve güzel konuşma,etkili iletişim,beden dili,eft,mental aritmetik öğrenci koçluğu,yaşam koçluğu vb kişisel gelişim çalışmalarında uzmanlığını geliştirdi.
 

Gözde KARABIYIK tarafından yazılan yazılar

Gözde KARABIYIK  için yazılan öneriler ve yorumlar

Gözde KARABIYIK  için öneri veya yorum yaz

  
 
3+2 İşleminin Sonucu